Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Google Play Store Güncellendi. İşte Gelen Yeni Özellikler..

Google Play Store Güncellendi. İşte Gelen Yeni Özellikler..

admin admin -

Uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve test aşamasında olan bu güncelleme ile birlikte Google Play’in kullanıcılarına sunduğu detayları açıklayalım.

Öncelikle uygulama üzerinde yapılan en son güncellemeden sonra en dikkat çeken detayın indirim listesinde bulunan uygulamaların fiyatlandırma listesi göze çarpıyor.

Program içerisinde indirime giren uygulamaların daha  önceki fiyatları konusunda bilgilendirme yapan Google Play artık bu güncelleme sayesinde kullanıcılarına eski fiyatlarını da sunacak. İndirime giren uygulamaların daha önce belirtilen fiyatlarını ve indirimin ne kadar süreceğini sizlerde artık yeni gelen bu güncellemeden sonra öğrenme fırsatını bulmuş olacaksınız.

Google Play Store üzerinde indirime giren uygulamaların aynı zamanda 1 günlük veya en fazla 8 günlük indirime girdiğini de sizlere güncellemeden sonra bildirecek olan program bu özelliği ile başarılı bir güncelleme ile karşımıza çıkmış gibi duruyor.

İndirim yapmak isteyen uygulama yapımcılarına belli kriterler getiren Google Play’in özellikle yapılacak olan indirim tutarının en az % 30 olduğunu belirtmesinden sonra uygulama yapımcılarının bu yönde nasıl bir adım atacağı ise şimdiden merak konusu olmaya başladı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir