Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Galaxy S8 Plus Modeli Piyasaya Çok Gürültülü Girecek!

Galaxy S8 Plus Modeli Piyasaya Çok Gürültülü Girecek!

admin admin -

Özellikle son zamanlarda firmaların kıyasıya rekabet içerisinde bulunduğu teknoloji dünyasında Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modelleri ile dikkatleri üzerine çekme başarısı göstermesi mümkün olan firmanın bu telefonunda yeni özellikler gün yüzüne çıkmaya devam ediyor.

29 Mart 2017 tarihinde ABD’de tanıtımını yapacağı amiral gemi telefonun yeni görüntülerinin basına sızmaya başlamasından sonra en dikkat çeken detayın ana ekranda bulunan ve son derece farklı bir görüntüye sahip olan ana ekran tuşunun net bir şekilde görülüyor olması.

Ekran konusunda çok farklı bir boyut ile kullanıcıların karşısına çıkması düşünülen Galaxy S8 Plus ve Galaxy S8 modellerinde 5.7 ve 6.2 inç ekran boyutlarını kullanacak olan firmanın bakalım hangi modeli daha fazla tercih edilecek merak konusu olmaya başladı.

Üst düzey özellikleri bünyesinde barındırarak kullanıcılarının karşısına harika bir telefon ile çıkmaya hazırlanan Samsung firmasının uzun zamandır merak edilen bu telefonunda aynı zamanda batarya konusunda üst düzey bir performans sunması beklenen firmanın özellikle Note 7’lerde meydana gelen patlamaları kullanıcılarına unutturmak amacında. İşte uzun zamandır merakla beklenen Galaxy S8 Plus ve Galaxy S8 modellerinin basına sızan teknik bilgileri.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir