Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Facebook’tan “Beğenmeme” Butonu Güncellemesi Gelebilir

Facebook’tan “Beğenmeme” Butonu Güncellemesi Gelebilir

admin admin -

Teknolojik gelişmelerin hızlıca yaşandığı günümüzde özellikle kullanıcılarına üst düzey bir kullanım alanı sunmak için çalışmalarına devam eden Facebook’un geçtiğimiz yıl yaptığı araştırmadan sonra son derece çarpıcı bir detay ortaya çıktı. Program içerisinde yer alan emojelerin giderek yaygın hale gelmesinden sonra her geçen gün kullanım alanı artan emojilerin geçtiğimiz yıl içerisinde 300 milyardan fazla kullanılması programın yeni özellikleri sunma gereksinimleri ortaya çıkartmasına neden oldu.

Facebook kullanıcılarının uzun zamandır merakla beklediği ancak bir türlü kullanıma açılmayan “Beğenmedim” butonunun yakın zamanda aktif olacak olmasından sonra bakalım kullanıcıların bu güncellemeye tepkileri nasıl olacak. İlk olarak anlık mesajlaşma programı olan Messenger üzerinde Beta sürümü ile deneme yapan Facebook’un kullanıcılarından tepkisi merak ediliyor.

Uygulama üzerinde gönderilen yazılar ve fotoğraflar üzerinde “ Beğenmedim “ butonunun yakın zamanda paylaşılmasından sonra Facebook üzerinde de kullanıcıların hizmetine sunulması bekleniyor.

Yakın zamanda Emoji olarak da binlerce farklı emojileri bir arada kullanıcılarına sunması beklenen Facebook’un 2017 yılında çok farklı güncellemeler ile kullanıcıların karşısına çıkması hedefleniyor. İşte uzun zamandır merak edilen ve yakında karşımıza çıkacak olan Facebook güncellemeleri ve detayları hakkında merak ettiğiniz bilgiler. 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir