Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Facebook Messenger’a İki Yeni Önemli Özellik Geliyor!

Facebook Messenger’a İki Yeni Önemli Özellik Geliyor!

admin admin -

Kısa bir süre önce sosyal medya devi Facebook, mobil platformlara sunduğu canlı yayın özelliğini bilgisayar ve dizüstü bilgisayarlara getirmişti. Facebook ayrıca son olarak Messenger’a yeni bir güncelleme ile birlikte kullanıcıların gönderdiği ifadeler olduğu gibi gönderebilecek.

Facebook’un Messenger hizmetinde artık uzun süredir konuşulan beğenmeme özelliği de kullanılabilecek. Grup konuşmalarını daha iyi hale getirmek için sunulan “beğenmeme” özelliği de Facebook Messenger’da kullanılabilecek. Ayrıca Messenger üzerinde gönderilen mesajlara kullanıcılar hızlıca evet ya da hayır yanıtını verebilecek. Bu yeni özellikler birlikte artık yazarak cevap verme zorunluluğu ortadan kalkmış olacak.

Facebook Messenger’a ayrıca bir diğer Facebook şirketi olan WhatsApp’ta olduğu gibi kullanıcıları etiketleme özelliği de geliyor. WhatsApp gruplarında olduğu gibi Facebook gruplarında da kullanıcılar bir mesajı direkt o kişiye “@” işareti ile etiketleyip gönderebilecek. Facebook Messenger’a gelen bu önemli özellikler kısa bir süre sonra tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilecek. 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir