Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Efsane Oyun 1942 iOS Ve Android Kullanıcılarına Sunuldu!

Efsane Oyun 1942 iOS Ve Android Kullanıcılarına Sunuldu!

admin admin -

Akıllı telefonların artık hayatımızda önemli bir yer etmesiyle birlikte kullanıcılar mobil oyunlara yönelmişti. Kullanıcıların mobil oyunlara yönelmesiyle birlikte oyun üreticileri de kullanıcıların isteklerine uygun olarak yeni oyunlar geliştirmeye başlamıştı. Son zamanlarda kullanıcıların nostaljik oyunlara ilgi göstermesiyle birlikte Capcom, oyun severlerin büyük bir beğeniyle oynadığı 1942 oyununu mobil platformlara getirdi. 

1980’lerin Efsane Oyunlarından Birisiydi!

1980’lere ait bir oyun olan 1942, başlangıçta kendine oyun salonlarında yer bulurken sonrasında oyun konsollarıyla birlikte evimizin salonuna dahil oldu. 1942 oyunu şimdi ise iOS ve Android kullanıcılarının indirmesine sunulmuş durumda. 

İki Farklı Modla Oynanabiliyor!

1942 oyununu ikinci dünya savaşı atmosferinde geçiyor ve yatay bir düzlemde yer alan bir hava muharebesini konu alıyor. Oyun her ne kadar etkileyici grafikler barındırmasa da oyuncuların yaratıcıklarını epey geliştirdiği aşikâr. 2 modla birlikte gelen 1942 oyununda bulunan modlardan birisi “arcade” iken bir diğeri ise daha kolay olan “casual” olarak karşımıza çıkıyor. 

Android Ve iOS İçin İndirilmeye Sunuldu!

Son olarak 1942 oyununun iOS sürümünün 6.99 TL‘den Android sürümünün ise 3.89 TL‘den satışa sunulduğunu belirtmekte yarar var. Bakalım oyun severlerin bir zamanlar severek oynadığı nostaljik oyunların hangileri mobil platformlara gelecek? 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir