Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Dikey Kameralı iPhone 7s mi Geliyor?

Dikey Kameralı iPhone 7s mi Geliyor?

admin admin -

Son günlerde oldukça sık konuşulan konulardan biri de dikey kameralı olabilecek olan iPhone 7s. Gerçekten dikey kameralı iPhone 7s mi geliyor? Bu konudaki tüm iddialara göre; Apple şirketi iPhone Plus modellerinin arasına yeni bir model daha ekleyebilir. Apple 4.7 inç’lik ve 5.5 inç’lik Plus modelleri arasına dikey kameralı bir model daha ekleyebilir.

 

Dikey Kameralı Üçüncü Bir iPhone Modeli

İPhone 7s yahut iPhone 8 konusunda şu günlerde pek çok söylenti dolaşıyor. Söylentilerin ardı arkası da kesilmek bilmiyor. iPhone Plus modellerinin 4.7 inç ve 5.5 inç’lik modelleri arasına üçüncü bir modelin daha eklenebileceği ve bu üçüncü modelin dikey kameralı bir iPhone 7s olabileceği söylentiler arasında yer alıyor. Pek çok blogda iPhone’un 5 inçlik telefonundan farklı olarak çift lensli ve dikey bir kamera yer alacağı yazılıyor.

 

Apple şirketi farklı donanımlarda iPhone telefon modelleri tasarlamayı seviyor ve ortaya farklı bir iPhone modelinin de çıkacağı söyleniyor. Henüz ekranı, kamera yapısı yahut pil boyutu belli olmayan iPhone’un yeni modeli diğer iki iPhone modellleri arasından kolayca sıyrılacağa benziyor. 4.7 ve 5.5 inç’lik ekran boyutundan farklı bir ekran boyutu, pil boyutu ve farklı dikey ve çift lensli bir kamera yapılanması ile bu yeni iPhone 7s pek çok kişinin gönlünü fethedeceğe benziyor.

 

Japon bloglarından edinilen bilgilere göre, Apple şirketi yepyeni bir kırmızı iPhone’u dünyaya tanıtacak. Bununla birlikte dikey çift lensli kameralı iPhone da yeni bir model olarak karşımıza çıkacak. Bu yeni iPhone’ların başka ne tür işlevlere sahip olacağı ise henüz bilinmiyor. Bir diğer söylenti de; 2017 yılında çıkacak olan iPhone’larda 3D kamera teknolojisinin kullanılacak olması.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir