Tekno Bilgi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Gündem
 4. »
 5. Büyü Yapmak İçin Uygulanması Gereken Adımlar

Büyü Yapmak İçin Uygulanması Gereken Adımlar

admin admin -

 

Büyü Yapmak İçin Uygulanması Gereken Adımlar

 

Büyü nasıl yapılır sorusu, oldukça geniş bir konuya hitap ettiği için tek bir cevaba sahip değildir. Birden fazla büyü yöntemi olması sebebiyle yapacağınız büyünün adımları da birbirinden farklılık gösterebilir. Oldukça köklü bir geçmişe sahip olan ve günümüzde de sıklıkla tercih edilen büyü, nasıl yapılacağı konusunda internet üzerinden araştırılmaktadır. Büyü yapabilmek için belli başlı yöntemlere ve en önemlisi bir büyü çeşidine ihtiyacınız olduğunu unutmamalısınız.

 

Soğutma büyüsü, aşk büyüsü, bağlama büyüsü veya papaz büyüsü gibi pek çok büyü seçeneği vardır. Her bir seçenek ise farklı adımların uygulanması ile yapılmaktadır. Aşağıda yer alan adımları inceleyerek büyü hakkında merak ettiklerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Büyü Çeşitleri Nelerdir?

 

Tahmin edilebileceği gibi pek çok amaca yönelik uygulanabilecek büyü seçenekleri bulunmaktadır. Bahsi geçen bu büyü seçeneklerinin her biri ise farklı yapım aşamasına sahiptir. Bu nedenle genel bir tarif üzerinden büyü yapmak yanlış sonuçlar almanıza neden olacaktır.

 

Günümüzde etkili olan ve sıklıkla tercih edilen büyü çeşitleri şu şekilde açıklanabilir:

 

 

              

 

              

 

              

 

              

 

              

 

              

 

              

 

              

 

 

 • Kilit büyüsü
 • Domuz büyüsü
 • Karabiber büyüsü
 • Papaz büyüsü
 • 41 büyüsü
 • Voodoo büyüsü
 • Kaşık büyüsü
 • Sabun büyüsü

 

Sıralanan bu büyüler, kişinin kendi amacı doğrultusunda uygulanmaktadır. Etkili ve doğru bir sonuç alabilmek için bu büyüleri bir medyum yardımı ile yaptırmanız tavsiye edilmektedir. Aksi halde büyü eksik veya yanlış yapılabilir.

 

Büyü Yaparken Kullanılan Malzemeler

 

Büyü yapımı söz konusu olduğunda bu süreçte kullanılması gereken belli başlı malzemeler bulunmaktadır. Bu malzemelerin temin edilmemesi ve büyünün eksik yapılması halinde istenilen sonucu elde etmek imkansız hale gelmektedir. Yapacağınız büyü türüne göre büyü nasıl yapılır sorusunu incelediğinizde temin etmeniz gereken malzemelere de kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Bu alanda tercih edilen belli başlı malzemeler aşağıda sırası ile listelenmiştir.

 

 

              

 

              

 

              

 

              

              

 

              

 

 

 • Büyü yapılacak kişinin saç teli
 • Kumaş parçası
 • İplik
 • İğne
 • Kağıt
 • Mum

 

Sıralanan bu malzemeler, büyü yapımında en çok tercih edilen ürünler olarak bilinmektedir. Bu malzemeler ile yapılan büyünün eksiksiz olması halinde istenilen sonuca ulaşmak da mümkün hale gelmektedir.

 

Büyülerin Etkileri Nelerdir?

 

Büyülerin etkileri, tercih edilen büyü türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. İyi ve kötü olmak üzere iki farklı büyü kategorisi vardır. İyi niyetle yapılan büyülerde bir işi başarmak için yapılan büyüler veya koruma büyüleri değerlendirilmektedir. Kötü niyetle yapılan büyüler ise soğutma büyüleri veya bağlama büyüleri olabilmektedir.

 

Tercih edilen büyü türü her ne olursa olsun eksiksiz ve doğru bir şekilde yapıldığında belirtilen sürede kişiye etki etmeye başlamaktadır. Ruhsal ve fiziksel belirtilerin ortaya çıkması ile birlikte büyünün işe yaradığını rahatlıkla fark edebilirsiniz. Ancak herhangi bir belirti meydana gelmemişse yapılan büyünün tutmadığını anlayabilirsiniz. Büyülerin tutması ve istenilen sonucun alınması için alanında uzman olan medyum ve hocalardan yardım alınması gerekmektedir.

 

Yapılan Büyü Bozulur Mu?

 

Büyü yapmak kadar büyü bozmak da bu alanda ele alınan bir detay haline gelmiştir. Özellikle üzerinde büyü olduğunu fark eden veya bir yakını büyülenen kişiler, büyü bozdurmanın mümkün olup olmadığını pek çok kaynak üzerinden incelemektedir.

 

Büyü nasıl yapılır sorusunun hemen ardından yapılan büyünün bozulması mümkün mü gibi sorular da incelenmektedir. Yapılan büyünün zor ve kuvvetli olmasına bağlı olarak büyü bozma işlemi de yapılabilmektedir. Büyü bozma işlemi, büyü yapmaktan daha fazla dikkat gerektireceği için mutlaka bir hocadan veya medyumdan yardım alınması gerekmektedir. Aksi halde yapılan büyünün sonuçları çok daha kötü boyutlara ulaşabilir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir