Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Butik Pastalar

Butik Pastalar

admin admin -

Butik Pastalar

Özel günleri kutlamanın en eğlenceli yolu pasta kesmektir. Artık butik pastalar ile pasta kesmek hem estetik hem de lezzetli bir kutlama haline geldi. Birbirinden çeşitli figürlü pastaları ile Pastam Burada müşterilerine kendilerini özel hissetmeleri için hizmet veriyor.

1 Yaş, Bebek, Çocuk Pastaları

Pastalar çocukları her zaman mutlu eder. Hele ki kendine özel yapılmış bir pastanın çocuğa verdiği mutluluk paha biçilemez. Pastam Burada katkısız, krem şanti kullanmadan, en taze malzemelerle hazırladığı pastalarını çocuklarına güvenle yedirebilmeleri için müşterilerine sunuyor. Müşterilere da doğallıktan gelen bu lezzetin tadını çıkarmak kalıyor.

Nişan Düğün Pastaları

Nişan ve düğün denilince akla ilk kesilecek özel pastalar gelir. Pastam Burada nişan ve düğün pastasında yüksek kalite ve muhteşem estetik modelleri ile 1992’den bu yana kendini kanıtlamaya devam ediyor.

Özel Tasarım Pastalar

Pastam Burada’nın pasta modelleri doğum günü ve nişan, düğün pastaları ile sınırlı değil. Taraftar pastalarından dansöz temalı pastalara hemşire doktor pastalarından mangal temalı pastalara kadar birçok pasta modelini Pastam Burada’da bulabilirsiniz.

Online Pasta Siparişi

Özel gün kutlamaları için pastane pastane gezmeye Pastam Burada son veriyor. Web sitesi ve mobil uygulamalardan tek tıkla size özel pastanızın siparişini verebilir ve 1 günde ücretsiz teslimatın tadını çıkartabilirsiniz. 1992’den bu yana kalitenin tek adresi olan Pastam Burada’nın pastalarını kapınızdan teslim alabilirsiniz.

Pastamburada ve ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi almak ve sipariş vermek için web sitesini ziyaret edin.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir