Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Assasin’s Creed 3 bir ay boyunca ücretsiz olacak!

Assasin’s Creed 3 bir ay boyunca ücretsiz olacak!

admin admin -

 

Assasin’s Creed’in üreticisi olan Ubisoft dünyanın en büyük oyun yapımcı ve yayıncı şirketlerinden biri kuşkusuz. Ve Ubisoft 30. yılını kutluyor!

 

yılını kutlayan şirket yıl boyunca her an 1 oyununu ücretsiz olarak oyun tutkunlarıyla buluşturuyor. Ubisoft’un bu ay kullanıcılarına sunduğu ücretsiz oyun Assasin’s Creed 3!

 

Söz konusu bu ücretsiz oyunu konsolda oynamak isteyen oyun tutkunlarına maalesef kötü bir haberimiz var. Bu üretsiz oyun sadece PC üzerinde ücretsiz kullanıma sunulacak. Yani konsolda oyun oynamayı sevenler Ubisoft’un 30. yıl kampanyalarından yararlanamayacaklar…

 

Ücretsiz oyunu nasıl indirebiliriz?

Oyunu PC bilgisayarlara ücretsiz indirmek isteyen oyun severler öncelikle Ubisoft sitesine girerek “Ubisoft Club”a üye olmalılar. Bu kulüp üyeliği aktive edildikten sonra bu ayın ücretsiz oyunu olan Assasin’s Creed 3 indirilebilecek.

İçinde bulunduğumuz günlerde FarCry 3: Bloody Dragon oyunu da aynı sekilde ücretsiz indirilebilir. Aralık ayının 7’si itibariyle Assasin’s Creed 3 oyunu da Ubisoft tarafından kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaya başlanacak.

Profesyonel bilgisayar oyunu oyuncuların müsabakalarından oluşan profesyonel ligler kurulduğu bu süreçte ücretsiz oyunlar birer fırsata dönüşebilirler. Bilindiği gibi Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe gibi takımlar da artık e-Spor alanında takımlar kurmaya başladı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir