Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Apple’ın Kablosuz Kulaklığı AirPods Sonunda Satışa Çıkıyor!

Apple’ın Kablosuz Kulaklığı AirPods Sonunda Satışa Çıkıyor!

admin admin -

iPhone 7 lansmanı ile birlikte tanıtımı yapılan AirPods kulaklıkları için tuhaf gelişmeler devam ediyor. Daha önceden Ekim ayına ertelendiği belirtilen kablosuz kulaklık modelleri hakkında Apple, çıkışın erteleneceği hakkında bilgi vermiş ve satışın ancak 2017 Ocak ayı gibi olabileceği dillendirilmişti. Firmaya yakın kaynaklardan alınan haberlere göre AirPods kulaklıkları için Ocak ayını beklemeyeceğiz.

Almanya odaklı bir Apple mağazasından alınan bilgilere göre kablosuz kulaklık AirPods ürününün 17 Kasım gibi stoklara gireceği, 18 ve 19 Kasım tarihinden itibaren de satışa sunulacağı aktarıldı.

Apple, AirPods İçin Süre İstemişti!

Kısa süre önce kablosuz kulaklık AirPods‘un müşterilere sunulması için biraz daha zamana ihtiyaçları olduğunu belirten Apple, hangi sebeple ve hangi tarihe ertelemenin olduğu konusunda bir bilgi vermemişti.

Gelen yeni haberle birlikte önümüzdeki hafta satışa sunulması beklenen AirPods’un Türkiye fiyatı ise 799TL olarak belirlenmişti.

Apple‘ın ürünlerini genel olarak Cuma günleri satışa sunduğu göz önüne alınırsa AirPods için verilen 18 Kasım satış tarihinin geçerli olabileceğini düşünüyoruz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir