Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Apple’ın iPhone Modellerinde Donma Sorunu! İşte Çözüm Yolları

Apple’ın iPhone Modellerinde Donma Sorunu! İşte Çözüm Yolları

admin admin -

Android işletim sistemine sahip olan telefonların daha çok yavaşladığı günümüzde artık İOS kullanıcılarının da telefonlarında yavaşlamalar meydana gelmektedir. Son zamanlarda bu konuda özellikle İOS telefonların ciddi oranda yavaşlamasından sonra kullanıcıların en çok merak ettiği sorunu çözmek için yapmanız gereken telefonunuzu günde 1 veya 2 kez kapatmak olacaktır. Özellikle İOS işletim sistemine sahip olan telefonlarda kapanma ve telefonun yeninden açılma süresinin 35 saniye olduğunu düşündüğümüz zaman günde bu işlemi 1 veya 2 kez yapmak telefonunuzun ciddi şekilde hızlanmasına yardımcı olacaktır.

Kapatıp açılan telefonun sistem arkasında kullandığı programların komple kapatılmasından sonra artık kullandığınız İOS işletim sistemine sahip olan telefonunuz hızlanmış olacaktır.

Aynı zamanda İOS işletim sistemine sahip olan kullanıcıların telefonlarını hızlandırmak için yapmaları gereken bir diğer yolda telefonlarında bulunan güncellemeleri devamlı olarak güncellemek olacaktır. Bu yukarda belirttiğimiz detayları sizlerde yaparak artık telefonlarınızın yavaşlamasının önüne geçme fırsatını bulmuş olacaksınız. İşte merak etiğiniz detaylar ve izlemeniz gereken yollar.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir