Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Apple’ın iPhone 8 Modeli OLED Ekranla Gelecek Gibi!

Apple’ın iPhone 8 Modeli OLED Ekranla Gelecek Gibi!

admin admin -

2017 yılında iPhone 8 telefonu hakkında çalışmalarına hız kesmeden devam eden Apple firmasının 3 farklı cihaz ile geleceğinin açıklanmasından sonra telefona olan merakın giderek arttığını sizlere belirtmek istiyoruz.

Firmanın özellikle büyük ekran konusuna aldığı tepkilerden sonra kullanıcılarına küçük ekranlı iPhone telefonlar çıkartmak için çalışmalarına hız verdiği ve yakın zamanda 3 farklı ekran boyutu olan iPhone 8 ile geleceği açıklandı. 6 inç ve üzerinde ekran boyutunun haberlerinin çıkmasından sonra kullanıcılardan gelen tepkileri değerlendiren firmanın özellikle iPhone 8 modelinde kullanacağı ekran modelleri belli olmaya başladı.

4.7 inçlik ekran , 5.5 inçlik ekran ve 5.8 inçlik ekrana sahip olacak olan 3 farklı iPhone 8’i bizlere tanıtması beklenen Apple’in yakın zamanda bu konuda net bir açıklama yapması bekleniyor.

Ancak sadece 5.8 ekran sahip olan ekranında OLED ekran tercih edecek firmanın diğer telefonlarında ise tercih edeceği ekran tipinin Süper AMOLED ekran olması bekleniyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir