Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Apple’ nin yeni tasarımlı ürünü MacBook Pro tanıtıldı

Apple’ nin yeni tasarımlı ürünü MacBook Pro tanıtıldı

admin admin -

Dün yapılan tanıtım işlemleri kapsamında Amerika’ nın teknoloji devi olan Apple yeni nesil tasarımlı MacBook Pro’ yu tanıttı.

Yeni çözümlemeler arasında yerini almakta olan MacBook Pro bilgisayar kullanıcıların alışagelmiş olduğu sorunları ortadan kaldırmak için alternatif çözümler oluşturmakta.

Apple MacBook bu zamana kadar üretilen ürünler arasında en estetik en yüksek performansa sahip ürünlerden bir tanesi diyebiliriz.

İşlemci hususunda lider işletim sistemcisi İntel ile iş birliği yapan Apple piyasaya sürülen 6. Nesil İntel Core 17 ve Intel Core i5 işlemcisine sahip olmaktadır. Sadece tasarım açısından değil işlevsel bir kullanım açısından da MacBook pro kullanıcıların yüzünü güldürecek.

MacBook Pro satış fiyatı

Yeni nesil teknoloji ile adeta bütünleşmiş olan MacBook Pro ciddi anlamda yenilikçi detaylara sahiptir. Gümüş ve uzay grisi renk tonları ile tasarlanan MacBook klavye kullanımı açısından da daha rahat ve konforlu bir tasarıma sahip.

Dokunmatik teknolojili tasarımı ile tasarlanan klavye yapısında retina paneli bulunmakta. Klasik bir gelenek haline dönüşen Apple aydınlatmalı logonun yerini daha sade ve düz bir tasarım almakta. Parmak izi okuyucu ile donatılan MacBook Pro 11 bin 90₺ satış fiyatı ile satışa sunulmakta.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir