Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. AnyDesk sayesinde nerede olursanız olun bilgisayarınıza erişin!

AnyDesk sayesinde nerede olursanız olun bilgisayarınıza erişin!

admin admin -

 

Uzak masaüstü yönetimi konusunda uzman bir program olan AnyDesk ile evinizdeki veya işyerinizdeki bilgisayarınıza internet üzerinden heryerden erişebilirsiniz. İster kişisel bilgisayarınıza isterseniz de arkadaşlarınızın bilgisayarına bağlanarak sunumlar yapabilir ve teknik destek hizmetleri sunabilirsiniz. İki taraflı ses aktarımına da imkan sunan AnyDesk, wake on line özelliği ile ağdaki kapalı olan bilgisayara aç komutu göndererek açılmasını da sağlayabilmektedir.

600 milyona yakın dev kullanıcı kitlesine sahip olan AnyDesk, bağlandığınız bilgisayarda yaptığınız tüm işlemlerin görüntüsünü video olarak kayıt da edebilmektedir. Yazıcı paylaşımı özelliği ve dosya aktarma özelliği de içeren AnyDesk ile bilgisayarlar arasında dosya trasnferi işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Client – Server – Client mantığı ile çalışan AnyDesk, hiçbir ek ip-port ayarı gerektirmeden internete bağlı dilediğiniz bilgisayara sorunsuzca bağlanmanızı sağlar. Diğer alternatiflerinden olan Alpemix, Teamviewer ve TightVnc yazılımlarına göre daha hızlı, güvenilir ve pratik bir uzak masaüstü yazılımıdır.

AnyDesk yazılımının özellikleri;

    • Yüksek performanslı uzak masaüstü

    • Gecikmesiz masaüstü paylaşımı, istikrarlı uzaktan kontrol

    • Cihazlar arasında hızlı ve güvenli veri aktarımı

    • Uzaktan yazdırma sayesinde tüm dosya ve belgelerin ihtiyaç duyulduğunda elinizin altında olması

    • Tüm cihaz ve platformlarda uzaktan dosya aktarımı

    • AnyDesk’in Wake-on-LAN özelliği kullanılarak uzak bağlantı için cihazlar uyku modundan açılabilir

    • Net ve uyarlanabilir bir adres defteri sunar

AnyDesk yazılımı hakkında detaylı bilgi alma ve son sürümünü yüklemek için İndir İşte sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca diğer uzak masaüstü paylaşım yazılımlarını da inceleyebilir ve güncel sürümlerini İndir İşte üzerinden yükleyebilirsiniz.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir