Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Acil Nakit İhtiyacı Olanlara QNB Fırsat Duyurdu! 70 Bin TL Dijital Üzerinden Hesabınızda

Acil Nakit İhtiyacı Olanlara QNB Fırsat Duyurdu! 70 Bin TL Dijital Üzerinden Hesabınızda

admin admin -

 

Son zamanlarda yaşanan döviz kurunun artışı ile birlikte yaşanan nakit ihtiyacında yeni bir duyuru geldi. QNB Finansbank tarafından yapılan açıklama ile birlikte 70 BİN TL tutarında meblağ hesaplara yatmaya başladı.

Artan maliyetlerden bunalan vatandaşlara yardımcı olmak için bankalar çeşitli çözümler arayışına girdi. Bu durumda da ilk olarak QNB sizlere 70 BİN TL tutarında kredi seçeneği sunuyor.

QNB Finansbank bünyesinde yer alan Enpara’nın banka olması ile birlikte avantajlı bir şekilde kredi düzenlemesi gelmeye başladı.

QNB Ağustos 2023 Kredisi

QNB tarafından açıklamalarla birlikte 70 bin TL tutarında krediyi çekmek son derece basit. Artan faiz oranlarına göre çeşitli çalışmalar yapmaya devam eden sistem içerisinde ağustos ayına öze bir finansman hizmeti sunmaya başladı. Bu duruma bağlı olarak da ilk kez QNB müşterisi olanlara 1,99 oranında faiz ve 12 ay vadeli olarak 50 bin TL nakit ihtiyacı verileceği belirtildi.

Mevcut müşterilerine ise 2,62 oranında faizle birlikte 36 ay vade koyularak 70 BİN TL kredi sizleri bekliyor olacak.

Bu kredilerden yararlanmak adına bir hesabınız varsa hızlı bir şekilde mobil uygulama üzerinden giriş yaparak başvuru yapabilirsiniz.

İlk kez QNB kullanacaklar ise mobil uygulamayı indirdikten hemen sonra müşteri ol yazısına tıklayarak yeni kimlik kartı ile 5 dakika içerisinde banka müşterisi olup kredisini çekebilir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir