Tekno Bilgi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. 6 GB RAM’e Sahip Galaxy S8 Ortaya Çıktı!

6 GB RAM’e Sahip Galaxy S8 Ortaya Çıktı!

admin admin -

Samsung’un tanıtmına günler kala hakkında sürekli olarak yeni haberlerin çıktığı yeni amiral gemisi olacak olan Galaxy S8 modelinin daha önce 4 GB RAM ile geleceği söyleniyordu. Ancak sızdırılan raporlara göre Samsung’un yeni amiral gemisinin 6 GB RAM’e sahip bir modelinin daha olduğu ortaya çıktı. 

6 GB RAM’e Sahip Galaxy S8 Geliyor!

Samsung’un yeni amiral gemisinin çok güçlü özelliklerle geleceği biliniyor. Daha önce sızmayan bir tarafı kalmayan Samsung’un yeni amiral gemisinin 6 GB RAM‘le geleceğine dair raporlar ortaya çıktı. Samsung’un en güçlü modelinin 6 GB RAM ile gelmesi pek çok kullanıcıyı heyecanlandırdı ancak görünüşe göre Samsung Galaxy S8’in 6 GB RAM’e sahip modeli sadece Çin’e özel olacak. 

Çin’e Özel Bir Model Olabilir!

Bilindiği gibi Samsung bazı ülkeler için daha güçlü modeller sunabiliyor. Ortaya çıkmış olan bu bilgi bu anlamda doğru olabilir çünkü Samsung’un kısa bir süre önce tanıttığı Galaxy C9 Pro modeli de sadece Çin’e özel olarak 6 GB RAM ve 1228 GB dahili depolama alanıyla sunulmuştu. Bu anlamda Samsung Galaxy S8 modelinin 6 GB RAM‘e sahi olan modelini de sadece Çin’e sunabilir. 

4 GB RAM Yeterli!

Elbette ki Samsung’un Galaxy S8’de kullanacağı 6 GB RAM daha fazla performans anlamına gelmiyor. Bu sebeple Huawei CEO’da geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapmış ve 4 GB RAM‘in akıllı telefonlar için yeterli olduğunu dile getirmişti. Yani bu anlamda Galaxy S8’in 4 GB RAM’le gelmesi performans anlamında herhangi bir kayıp getirmeyecektir. 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir